La Perato Suites

  • Gratis WiFi
  • Lufthavnsbus
  • Klimaanlæg

Beliggende 3 km fra Basilika-cisternen, har La Perato Suites Istanbul udsigt over byen.

Overnatningsstedet byder på 8 gæsteværelser, som er indrettet med gratis Wi-Fi og en sovesofa for et behageligt ophold i Istanbul. Værelserne er også indrettet med sovesofaer.

Asir Restaurant ligger 5 minutter gang væk.

Indkvarteringen ligger i Golden Horn område, 850 meters fra Gezi Park-udgangen fra Taksim metrostation. En kort spadseretur på 12 minutter vil tage dig til İstiklal Caddesi. Du kan komme til Kız Kulesi om få minutter i bil. Det nærmeste busstoppested er omer hayyam, inden for kun 350 meter.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near La Perato Suites Istanbul
Black Art Otel
pris kun for mobil

Black Art Otel

8.1
Meget godt 491 anmeldelser
62 m fra overnatningsstedet
USD 45 USD 41
pr. nat
Roz No 39
pris kun for mobil

Roz No 39

165 m fra overnatningsstedet
USD 24 USD 22
pr. nat
1826 Heritage Suites
pris kun for mobil

1826 Heritage Suites

9.1
Fantastisk 32 anmeldelser
211 m fra overnatningsstedet
USD 64 USD 58
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Istanbul
    42 km

    Togstationer

    Sirkeci Train Station
    2,7 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis WiFi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Lufthavnstransport

    • Lufthavnsbus

    Serviceydelser

    • 24 timers vagtservice

    I køkkenet

    • Kedel
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Varme
    • Dagligstue
    • Spisebord
    • Strygeservice

    På badeværelset

    • Gratis toiletartikler

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Design

    • Parketgulv

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Elevator

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 14:00
    Udtjekning: indtil 12:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • ❓
      Er der en lufthavnstransport leveret af La Perato Suites hotel?
      Ja, lufthavnsbus kan arrangeres på La Perato Suites hotel. Kontakt venligst hotellets personale på forhånd for at få flere oplysninger.
    • 🚎
      Er der offentlige transportstop ved siden af et La Perato Suites hotel?
      Det nærmeste busstoppested er Yenisehir, det er beliggende inden for 5 minutters gang fra et La Perato Suites hotel og Gezi Park-udgangen fra Taksim metrostation er kun 10 minutters gang væk.
    • ❓
      Er der et arbejdsområde på det La Perato Suites hotel-værelserne?
      Nogle værelser på det La Perato Suites hotel har et arbejdsrum.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Istanbul
    42 km

    Togstationer

    Sirkeci Train Station
    2,7 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    La Perato Suites Istanbul

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk